Prečo klimatizáciu

Prečo klimatizáciu

Pomocou klimatizačného zariadenia si môžete vytvoriť príjemné prostredie, v ktorom sa cítite najlepšie, so správnou teplotou a komfortnou vlhkosťou. Moderné klimatizačné zariadenia vytvárajú čistý a svieži vzduch, odvlhčujú a zabraňujú tvorbe škodlivín. Toto všetko sa deje prievanu a hluku. Skrátka, klimatizačné zariadenie Vám umožní cítiť sa lepšie, aktívnejšie a zdravšie.

Vplyv na ľudské zdravie

Klimatizácia je viac, ako len regulácia teploty, je to aj regulácia vlhkosti, vetranie a čistenie vzduchu. Objavte pozitívne účinky klimatizácie na Vaše zdravie.

Full HD filter – filter s vysokou hustotou zachytí až 90% prachu a baktérií spôsobujúcich alergie.

Virus Doctor – eliminuje až 99% biologického znečistenia vo vzduchu, ako napríklad prach, baktérie a dokonca vírus. Vírusy / H1N1-prasacia, španielska crípka, H5N1 vtáčia chrípka, H3N2 ázijská chrípka, Koronavirus. Alergény Der p1, Fel d1/Canf1. Baktérie MRSA, Stafylokok, Eschercia coli, Mikrokok, Bacillus subtilis. Pliesne Aspergillus, Penicillium, Cladosporium.

Riziko

Pri dodržiavaní zásad o správnom používaní aj udržiavaní klimatizácie sa nemáte čoho obávať. Ale: je potrebná kompletná dezinfekcia klimatizácie, ktorá by mala byť vykonávaná aspoň raz ročne, najlepšie pred začiatkom sezóny. Udržiavať teplotu v klimatizovanej miestnosti oproti vonkajšiemu prostrediu max 7 stupňov Celzia.

Iné výhody

Zariadenia obsahujúce funkciu virus doktor majú aj funkciu Smart WIFI. Pomocou funkcie Smart WIFI môžete ovládať zariadenie zo svojho smartfónu alebo počítača. Keď napríklad odídete z domu a necháte klimatizáciu zapnutú, môžete ju vypnúť pomocou smartfónu a šetriť tým energiu. Klimatizáciu tiež môžete zapnúť skôr, než vyrazíte na cestu domov.